english | deutsch | polski

Steel Servis Centrum

Ferona, a.s.
Steel Servis Centra
Vážní 847
501 12 Hradec Králové

Doc. Ing. Ivo Juřička, CSc.

Ředitel SSC
Tel. Hradec Králové: 498 514 002
Tel. Ostrava: 596 696 685
E-mail: juricka@hrkralove.ferona.cz

Kontakty

Ferona, a.s., Steel Servis Centrum Hradec Králové

Vážní 847
501 12 Hradec Králové

 

Tel:  498 514 002 / 726 154 002
Fax: 498 514 000

GPS:
50.22343303, 15.867025852
50° 13' 24.3589089" N
15° 52' 1.2930679" E

Martin Stejskal

Vedoucí výrobně-technického odboru
Tel.: 498 514 021
E-mail: stejskal@hrkralove.ferona.cz

Ing. Miroslav Szczurek

Vedoucí provozně-ekonomického odboru
Tel.: 498 514 011
E-mail: szczurek@hrkralove.ferona.cz

Bc. Tomáš Kuncman

Zmocněnec pro kvalitu SSC
Tel.: 498 514 006
E-mail: kuncman@hrkralove.ferona.cz

Ferona, a.s., Steel Servis Centrum Ostrava

Plzeňská 18
709 65 Ostrava - Zábřeh
 

GPS:
49.814533247, 18.238640428
49° 48' 52.3196887" N
18° 14' 19.1055393" E

Libor Rusina

Vedoucí výrobně-technického odboru
Tel.: 596 696 690
E-mail: rusina@ostrava.ferona.cz

Ing. Jana Holá

Vedoucí provozně-ekonomického odboru
Tel.: 596 696 732
E-mail: hola@ostrava.ferona.cz

Libor Václavík

Vedoucí přípravy výroby a plánování
Tel.: 596 696 680
E-mail: vaclavik@ostrava.ferona.cz

Tomáš Kacíř

Technik kvality
Tel.: 596 696 689
E-mail: kacir@ostrava.ferona.cz

Prodej produkce Steel Servis Centra

Ing. Aleš Pluháček

Vedoucí prodeje produkce SSC
Tel.: 585 176 251
E-mail: pluhacek@olomouc.ferona.cz

Jaroslav Kluch

Specialista prodeje SSC pro oblasti Praha, Chomutov, Plzeň, České Budějovice
Tel.: 274 074 212
E-mail: kluch@praha.ferona.cz

Jaroslav Šedivý

Specialista prodeje SSC pro oblasti Hradec Králové, Liberec
Tel.: 498 514 885
E-mail: sedivy@hrkralove.ferona.cz

Karel Zhoř

Referent prodeje SSC
Tel.: 543 166 312
E-mail: zhor@brno.ferona.cz

Kristýna Truhlářová

Referent prodeje SSC
Tel.: 498 514 960
E-mail: truhlarova@hrkralove.ferona.cz

Bc. Jan Karous

Referent prodeje SSC
Tel.: 274 074 245
E-mail: karous@praha.ferona.cz

Ing. Jan Kokeš

Referent prodeje SSC
Tel.: 596 696 753 / 726 156 753
Fax: 596 69 6 749
E-mail: kokes@ostrava.ferona.cz